Giriş Yap
Kullanım Şartları ve Sözleşme

tayfadenizcilik.com sitesini kullanan bütün kullanıcılar aşağıda yer alan kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. tayfadenizcilik.com bu sayfada belirtilen kullanım şartlarını, ihtiyaç halinde dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Bu yüzden siteyi her ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da okumanızı öneririz. Bu bölümü dikkatlice okuyarak, burada yazılı olan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayınız.

Kullanım

Tayfadenizcilik.com sitesinin amacı, denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile bu sektörde çalışan elemanları web platformu üzerinde buluşturmak ve kullanıcıları sektör hakkında bilgilendirmektir. Sitenin amaçlarından biri de kullanıcı haklarını ve bilgilerini koruyarak güvenilir bir platform oluşturmaktır.

Bu site herkese açıktır.

Ancak, Tayfadenizcilik.com dilediği zaman, haber vermeden siteye erişim hakkınızı kısıtlama veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Tayfadenizcilik.com üyelerini otomatik olarak tanımak veya oluşabilecek güvenlik sorunlarını çözmek amacıyla kullanıcının bilgisayarındaki cookie sisteminden yararlanmaktadır. Kullanıcı isterse kendi bilgisayarındaki cookie sistemini devre dışı bırakabilir. Ancak bu durumda bazı sayfalar görüntülenemeyebilir veya bazı işlemler yapılamayabilir.

Kullanıcılar "gizlilik prensipleri" bölümünde yer alan şartları kabul etmiş sayılırlar.

Eleman arayan firmalar tarafından talep edildiğinde ve Tayfadenizcilik.com tarafından uygun görüldüğünde adaylara ait bilgiler firmalara verilebilir.

Telif Hakları

Tayfadenizcilik.com sitesinde yer alan, her türlü içerik, fikir, tasarım, yazı, resim, grafik ve programlar, izin almadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. Bütün telif hakları Tayfadenizcilik.com sitesi' ne aittir.

Ancak, sadece tanıtım amaçlı olarak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Kullanıcıların sorumluluğu

Kullanıcılar vermiş oldukları bilgilerin doğruluğundan kendileri sorumludur.

Kullanıcılar Tayfadenizcilik.com sitesinin herhangi bir bölümünde yazdığı yazıların, mesajların ve verdiği bilgilerin her türlü hukuki sorumluluğunu üstlendiğini kabul eder. Yetkili merciler tarafından talep edilmesi halinde, yasalara aykırı davranışlarda bulunan üyelerin kimliğini belirlemeye yarayacak bilgiler kendilerine verilecektir.

Tayfadenizcilik.com, kullanım amacı dışında girişimlerde bulunan kullanıcıların kullanımını engelleme ve üyeliklerini iptal etme hakkına sahiptir.

Aşağıda belirtilen hallerde kullanıcılar hakkında ilgili kanunlar uygulanır.

tayfadenizcilik.com un sorumluluğu

Sitede yer alan, bireyler ve kurumların verdiği bilgilerin doğruluğundan, bilgileri veren üyeler sorumludur. Bu bilgilerin doğruluğundan Tayfadenizcilik.com sorumlu tutulamaz.

Tayfadenizcilik.com bir işveren değildir. Üyelere iş veya eleman bulmayı taahhüt etmez.

Tayfadenizcilik.com, bu sitede yer alan her türlü bilgi ve diğer sitelerden elde edilmiş bilgilerin doğruluğu konusunda garanti vermemektedir.

Bu sitede bulunan ve diğer sitelere erişim sağlayan bağlantı ve linklere ait her türlü risk kullanıcıya aittir.

Tayfadenizcilik.com bu sitenin hatalardandan arınmış olduğu ve sitede virüs olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

Sitemiz, üyelerine tanıtım, reklam veya bilgilendirme amacıyla her türlü mektup, elektronik posta, sms gönderme ve telefon etme hakkına sahiptir.

DİĞER

Tayfadenizcilik.com İş ve Personel bulma konusunda aracı değildir.

Bu konularda hiçbir taahhütte bulunmaz.

Amacımız denizcilik sektörü çalışanlarına kolaylık sağlamak ve yön göstermektir.

Tayfadenizcilik.com 'a üye olarak hizmetlerimizden faydalanan tüm üyeler bu şartları okuyarak kabul etmiş sayılır.

Üye olan kişiler Kullanım şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Tayfadenizcilik.com 'u tercih ederek gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.