Giriş Yap
Hakkımızda

2001 yılında girdiğimiz denizcilik sektörüne stajerlik ile başlayıp gemicilik , 3.kaptanlık, 2.kaptanlık gibi departmanlarda çalışarak bu sektörde bilgi ve donanım sahibi olduk. Eylül 2010 dan itibaren de bu bilgi ve donanımızı personel ve armatör firmaları buluşturmak için ülkemizdeki firmalara & gemi personeline verim ve hız getirmeyi hedefledik. Amacımız iş arayan adaylarla personel arayan işverenleri birleştiren köprü görevi üstlenerek bir araya getirmektir.

İş Aktivitelerimiz

Çalışma politikamızı temeli Gizlilik Politikasına Bağlı Kalarak Denizcilik firmalarına sitemizde yer vererek iş arayan adaylar ile eleman arayan firmaları birebir buluşturmak üzerine kurulmuştur. İş bulma ve eleman bulma kavramı ile ilgili tüm konularda internet kullanıcılarını bilgilendirmek ve sektörün en güncel haberlerini, HAVA RAPORLARINI, DENIZCILIK BILGILERINI kullanıcılarına ulaştırmaktır.

Genel Bilgi

Sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.Üyeliğin size getireceği avantajlar;

  • Cv doldurabilir
  • İş ilanlarını takip edebilir
  • İş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz

Tayfa Denizcilik kendi branşında en güvenilir kuruluşlardan biridir.Amaç ve kapsam olarak sizlere her türlü konuda gereken yardımı sağlamaktır.İlerleyen zamanlarda iş takip sistemi ve iş uyarı sistemi hizmete girecektir.Bu hizmetler sayesinde size en uygun işi çok kısa zamanda bulabileceksiniz.